_____________________

 Novinky v ponuke:

_____________________Okno 2080x1590 LEN za 179 EUR

Garážové brány s elektrickým pohonom už od 590,00 Eur!

Výhodne na splátky cez

ROLETOVÉ SYSTÉMY

Plastová roleta ŠTANDARD

Plastová predokenná roleta ŠTANDARD predstavuje cenovo výhodnejšiu alternatívu k hliníkovým systémom. Montuje sa do hotovej stavby. Po montáži je roletový box z exteriéru viditeľný.
Skladá sa z roletového boxu, vodiacich líšt a lamelového panciera. Roletový box je hliníkový, dodáva sa v bielej a v hnedej farbe. Vodiace lišty a lamely sú vyrobené z plastu.
Dutá plastová lamela má šírku 37 mm, v ponuke je 7 farebných odtieňov vrátane priesvitnej.
Roleta sa vyrába v dvoch vyhotoveniach, obyčajnom a tichom. Pri tichom vyhotovení sú vodiace lišty opatrené kefkami, ktoré eliminujú rušivé zvuky pri zatváraní a otváraní roliet.

Hliníková roleta RADIX

Predokenné rolety RADIX sú vhodné na dodatočnú montáž. Nevyžadujú špeciálne úpravy stavby, rozmerovo sa prispôsobujú už hotovému otvoru.
Box, do ktorého sa navíja lamelový pancier, je umiestnený viditeľne na exteriérovej strane otvoru. Vo vodiacich lištách je vložené štetinkové tesnenie.
Štandardne sa v tomto type roliet používa hliníková lamela s výškou 37 mm plnená polyuretánovou penou, ktorá zlepšuje tepelnoizolačné vlastnosti, chráni pred hlukom a zároveň zatemňuje interiér.
Tento typ roliet sa vyrába aj v prevedení s integrovanou protihmyzovou sieťou.

Hliníková roleta COVERT

Zaomietateľná hliníková roleta COVERT je určená do novostavieb alebo rekonštrukcií, kde je možné prispôsobť stavebný otvor potrebám montáže.
Box je umiestnený priamo v stene nad stavebným otvorom a pri čelnom pohľade zvonka je prakticky neviditeľný. Box sa môže zakryť niekoľkými spôsobmi: zaomietnutím prednej strany boxu, zakrytím zateplovacím systémom, alebo osadením do špeciálneho roletového prekladu.
V prípade potreby servisného zásahu do rolety sa tento robí cez revíznu klapku, umiestnenú v spodnej, voľnej časti boxu.
Do tohto typu roliet je možné osadiť integrovanú sieť proti hmyzu.


Vzorkovník

AL Lamely


BELKAMplast

Mobil: 0905 750 402
belkamplast@belkamplast.sk
Copyright © 2014, BELKAM plast - plastové okná a dvere
Created by BRATcom