_____________________

 Novinky v ponuke:

_____________________Okno 2080x1590 LEN za 179 EUR

Garážové brány s elektrickým pohonom už od 590,00 Eur!

Výhodne na splátky cez

MARKÍZY

Výsuvná markíza ALANIS


Výsuvná markíza ľahkej a pevnej konštrukcie určená pre tienenie terás a balkónov.
Cenová dostupnosť a úžitkové vlastnosti ju radia medzi najpredávanejšie typy. Markízu ALANIS je možné namontovať do steny aj do stropu. Sklon ramien sa dá pri montáži regulovať v rozpätí od 0až do 90 stupňov.


Výsuvná markíza SIRCOMA

Spoľahlivá markíza so zvýšenou odolnosťou.
Je vybavená robustnými silnými ramenami, pevným predným profilom a prevodovkou s pomocnou pružinou. Vďaka tomu je predurčená pre každodennú intenzívnu záťaž. Uhol sklonu ramien sa dá pri montáži nastaviť v rozmedzí od 0 do 90 stupňov.
Sircoma je vhodná pre komerčné a firemné prevádzky, ale aj pre terasy rodinných domov.
V ponuke je aj možnosť výsuvu látky z predného profilu. Výsuvný volán mám samostatné ovládanie a dá sa vyrobiť do šírky markízy 6,5 m.

Výsuvná markíza COVER

Kazetová výsuvná markíza charakteristická svojím elegantným vzhľadom určená pre zatienenie terás a balkónov.
Ochranná hliníková kazeta chráni látku v navinutom stave pred mechanickým poškodením aj pred atmosferickými vplyvmi. Kazeta je vybavená čistiacimiu štetinkami, ktoré textíliu pred navinutím zbavia povrchových nečistôt.
Markíza je vhodná pre náročných zákazníkov s vysokými požiadavkami na estetický zhľad výrobku. Konštrukcia markízy sa dodáva len v bielom prevedení.

Výsuvná markíza YORIKA

Polokazetová výsuvná markíza charakteristická svojím elegantným vzhľadom určená pre zatienenie terás a balkónov.
Ochranná hliníková kazeta chráni látku v navinutom stave pred mechanickým poškodením aj pred atmosferickými vplyvmi. Kazeta je vybavená čistiacimiu štetinkami, ktoré textíliu pred navinutím zbavia povrchových nečistôt.
Markíza YORIKA je vhodná pre náročných zákazníkov s vysokými požiadavkami na estetický zhľad výrobku. Konštrukcia sa okrem bielej farby dodáva aj v hnedej, béžovej a striebornej farbe.

Výklopná markíza UNION B

Markíza špeciálne určená pre zatienenie balkónov a veránd.
Ramená sú na jednej strane pevne uchytené k balkónovému zábradliu, na druhej strane sú cez plastové oká zachytené o predný profil markízy. To umožňuje jednoduché odopnutie látky z ramien.
Markízu je možné dodať aj bez ramien, len so samostatným hákom, ktorý sa pripevňuje na zábradlie. O hák sa zachytáva predný profil markízy s látkou cez plastové oká.
Výhodou markízy je, že zachytáva aj slnečné lúče dopadajúce nízko zboku.

Výklopná markíza UNION K

Kazetová výklopná markíza s postrannými zdvíhacími ramenami, ktoré zabezpečujú napnutie látky a zároveň stabilitu celej markízy. Oproti typu UNION má UNION K ochrannú hliníkovú kazetu, ktorá chráni látku pred vonkajšími vyplyvmi.
Ramená sú upevnené priamo do steny a na druhom konci sú pevne spojené s predným profilom markízy. Pri úplnom navinutí markízy zostávajú ramená viditeľne pri stene vo vertikálnej polohe.
Markíza UNION K je vhodná na zatienenie okien, vitrín, balkónov, veránd a terás malých rozmerov.

BELKAMplast

Mobil: 0905 750 402
belkamplast@belkamplast.sk
Copyright © 2014, BELKAM plast - plastové okná a dvere
Created by BRATcom